Onass (1)

O nas

Idesin - tkaniny obiciowe

Idesin to tkaniny obiciowe i dekoracyjne, które zawsze łączą w sobie dwie najważniejsze cechy – piękno i funkcjonalność. Wierzymy, że dla naszych klientów ważne jest wieloletnie i bezproblemowe używanie mebli, bo dom jest po to, by czuć się w nim dobrze i komfortowo. Komfort to jednak nie tylko wygoda czyszczenia czy trwałość mebla, to także jego wygląd i dopasowanie do wystroju wnętrza zgodnego z gustami jego właściciela. Dlatego tworząc każdą nową kolekcję zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie cechy wpływające na trwałość tkaniny, ale też wrażenia estetyczne i dotykowe oraz szeroki wybór rodzajów i kolorów. Bo wybieramy tak, jakbyśmy wybierali dla własnej rodziny – tak właśnie traktujemy naszych klientów.

Pion 2

Wartości rodzinne są wpisane w DNA naszej firmy, założonej wiele lat temu przez braci. W zespole panuje szczera atmosfera, a pracownicy całym sercem angażują się w to, by w Wasze ręce trafiały tylko sprawdzone i gruntownie przetestowane tkaniny. Tak samo traktujemy naszych partnerów handlowych, dbając o profesjonalne doradztwo, sprawną obsługę i sprawny serwis świadczony przez naszych przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski i na świecie. Jesteśmy zawsze gotowi wspierać naszych klientów, zapewniać im pomoc w zakresie sprzedaży dostarczając materiały promocyjne oraz próbniki tkanin.

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Napisz do nas

Wyjątkowy charakter tkanin

Korzystaj z kreatywności projektantów i wybieraj spośród tkanin tapicerskich, które łączą estetykę i trwałość. To nasza odpowiedź na potrzebę aranżacji wnętrza zgodnie z Twoimi preferencjami i stylem życia. 

Pion 3

Współpraca dopasowana do potrzeb

Chcesz porozmawiać o danych technicznych produktów lub niestandardowym zamówieniu? Skontaktuj się z nami, a my spędzimy czas na poznaniu Twoich oczekiwań. W każdym projekcie – dużym lub małym.

Pion 4

Piękno prostych rozwiązań

Inspirujemy do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, proponując tkaniny obiciowe o wyjątkowym bogactwie struktur, kolorów i wykończeń. W zgodzie z klasykami wzornictwa i aktualnie panującymi trendami.

Dd1

Wsparcie i doradztwo

Indywidualne podejście jest podstawą udanej współpracy. Nie wiesz, jaka tkanina będzie odpowiednia dla Twojego projektu? Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie. 

Pion 6

Praktyczne wnętrza

Stawiamy na Twój komfort i zadowolenie. W procesie produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie, które powstały po to, aby przez długie lata cieszyć się bardzo dobrym wyglądem mebla tapicerowanego.

Ide 1

Doskonałe parametry

Wskaźniki odporności na mechacenie, wybarwień czy ścierania nie są nam obce. Nasze kolekcje to przemyślane koncepcje i solidne funkcjonalności, osiągające wysokie parametry w testach branżowych.

Ide 2